Jdi na obsah Jdi na menu
 


Marina di Camerota je krásné městečko na samém jihu Campanie, což je oblast Itálie, do Obrazekkteré patří i známé město Neapol. Marina di Camerota leží na pobřeží Tyrhénského moře, které je mimochodem velice čisté. Pláže jsou převážně kamenité, ale ne s velkými kameny, nýbrž s malými tmavými kamínky, které už v poledne pálí jako plotna. Dá se ale najít i písečná. Na plážích sice nejsou mušle, jak jsem se těšil, ale zato se zde dají najít překrásné kamínky. Od různých obyčejných až po strakaté a různě barevné. V této oblasti je i krásné ubytování. Já osobně jsem byl ve villaggio La Fenosa. Jsou zde vilky, spíše bungalovy, některé jsou i bez oken. Mají pouze dřevěné okenice, ale jsou lepší než zasklená okna, jelikož je v této oblasti přes noc kolem 25°C, samozřejmě v létě. Přes den se v létě teploty pohybují kolem 40°C, takže se bungalovy vyhřejí. V areálu je i bazén, ale přístup je povolen pouze s koupací čepicí, kterou je možno zakoupit ve vrátnici, tuším za 3 eura. Každý večer je u bazénu pořádaná akce v podobě divadelního představení, karaoke, Obrazektanečky dětí apod. Vše je samozřejmě v italštině, ale dá se pochopit o co jde. V městečku je také nádherný přístav. Jsou v něm zaparkované jachty různých velikostí. Od nejlevnějších po ty nejdražší, které mají třeba francouzská okna nebo kožené potahy. Jsou zde ale také velké lodě. Nejvíce mě zaujala několikapatrová loďka(viz ve fotogalerii). U přístavu je také zábavní centrum, kde jsou herní automaty, stolní fotbal, prolézačky pro děti, motokáry atd. Marina di Camerota je, jak už sem řekl, krásné městečko a rád se sem ještě někdy podívám.

 

 


Zvětšit mapu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Measuring Blood Pressure

(ARobPamanalm, 8. 10. 2018 9:36)

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-pas-cher-gratuit/

High Blood Constraints and Nerve Blight

(Adrargeryday, 30. 7. 2018 20:52)

Compression est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-e20/